Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cíle

1: Nakupte 7 tuřínů v obchodě

Jdi do obchodu (Chov -> Obchod) a kup přesný počet najednou!
Odměna: Poseidonovy podkovy
2: Podívat se na své pořadí v žebříčku chovatelůKlikni na záložku Pořadí -> Chovaté

Klikni na zelenou ikonku s postavou, vedel které je napsáno Zobrazit moji pozici v pořadí.

Vrať se k cílům a potvrď.
Odměna: 3 růstové body
3: Zúčastnit se se svým koněm 2 soutěžíSoutěžit může kůň od 3 let. Pro účast v soutěži musí mít podkovy, uzdečku a sedlo (lepší jezdecká centra je nabízí zdarma, stačí přiřadit vybavení na stránce koně)

Jdi ke svému koni. V záložce soutěže si vyber disciplínu (Parkur, drezura, závody-klus/cval, překážkový dostih). Klikni na ní a uvidíš probíhající závody, do kterých svého koně můžeš přihlásit. Vyber si tu s nějnižšším procentem obtížnosti a koníka přihlaš. Přihlaš ho do dvou závodů, můžou být v různých disciplínách a cíl je splněn.
Odměna: Plně vytrénovaný kůň


4: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+3)

Počet odloužených dní (dní, kdy jsi se přihlásil/a na Howrse) najdeš na stránce Můj profil.

Tento cíl splníš, když dosáhneš dalších 3 odsloužených dní.
Odměna: Mořský koník
5: Mít koně určitého věku

Svého koníka můžeš nechat zestránout třeba pomocí růstových bodů.
Odměna: 300 Equus
6: Vyjet se svým koněm na vyjížďkuVyjeďte s některým ze svých koní alespoň na 4 hodiny na vyjížďku.

Vyber si typ vyjížďky a zvol délku minimálně na 4 hodiny. Pozor na čas a energii!
Odměna: 1 diamant
7: Nabídnout s hřebcem připuštění

Vyber si hřebce minimálně 2 roky a 6 měsíců starého (dříve nemůže připouštět), vlevo dole najdeš tabulku Reprodukce, tlačítko Připouštění. Vyber si druh připuštění a potvrď.
Odměna: Artemidin šíp
8: Dávat s jedním koněm lekci

Lekce mohou dávat pouze koně registrovaní v jezdeckém centru. Lekci můžeš dát kliknutím na Lekce u tvého koně. Pozor! Lekce trvá 2 hodiny a ubere 30% energie (Kůň musí jít spát ve 22.00 s 20% energie
Odměna: 5 tuřínů
9: Prodat určitý počet trusu do Obchodu

Každý kůň (Pokud nemá Pergamen) produkuje každý den trus, který se ti ukládá do inventáře. Jdi do Obchodu (V menu Chov), klikni na zelené tlačítko Prodat předměty, prodat trus a vyber přesně! 20 ks.
Odměna: 100 ks trusu
10: Pogratulovat 3 hráčům ke hře

Gratulovat lze pouze na profilech hráčů. Klikni na profil (na jméno) kamaráda, nebo někoho z diskuzního fóra a na stránce jeho profilu najdeš odkaz "Pogratulovat hráči ke hře", klikni na to. Negratuluje se v diskuzním fóru ani zprávou, pouze kliknutím na tyto odkazy :)
Odměna: Gratulace od Owa
11: Pohladit koně v bezpečném útulku


Jeden z nejproblematičtějších úkolů ve hře! :D

Tento cíl lze splnit až 10. den tvé registrace!!! Po 10 dnech se v tvé kanceláři (Chov - > Moje kancelář) objeví záložka "Bezpečný útulek". Po kliknutí se otevře útulek se 3 koníky. Pod jedním z nich klikneš na "pohladit tohoto koně". Za odměnu dostaneš třeba jablko nebo pár Equus. A samozřejmě odměnu za splněný cíl!
Odměna: Plně vytrénovaný kůň s Plutovým Pergamenem
12: Koupit 23 tuřínů najednou
Odměna: 10 tuřínů
13: Trénovat minimálně 3 hodiny s některým ze svých koní


Trénujte jednu z disciplín (jedno kterou, zpočátku doporučuji věnovat se těm, ve kterých kůň vyniká) minimálně 3 hodiny v kuse!!

Tréning disciplín je možno zahájit s 2 letým koněm.
Odměna: 2 energetické drti
14: Podívat se na stránku jednoho z 20 nejlepších hráčů ve hře

Menu Pořadí -> Celkové pořadí. 1. tabulka zobrazuje 20 celkově nejlepších hráčů, klikni na některé jméno a cíl je splněn.
Odměna: 3 růstové body
15: Zúčastnit se se svým koněm 8 závodů
Odměna: 300 Equus
16: Najít s koněm tubu mazivaTubu maziva lze najít při umístění koně do boxu. Kůň musí být zaregistrován v jezdeckém centru! Pak se vpravo nahoře na jeho stránce objeví 3 ikonky - lekce, louka, box. Klikni na box a vyber čas, který má kůň zůstat v boxu. Dávej koně do boxu, dokud tubu nenajde (může to trvat dlouho). Pozor na čas koně. Také si všimni, že koni pobytem v boxu klesá morálka. Snadno ji dožene třeba pobytem na louce.

Tuba maziva se objeví v historii tvého koně a bonus se koníkovi přičítá automaticky. Není potřeba nic dělat. Po několika dnech tuba zmizí.
Odměna: Vytrénovaný pegas
17: Stát se zaměstnancem jezdeckého centra

Zaměstnání si můžeš vybrat v menu Profil -> Moje práce. Práci lze změnit až poté, co vyprší stávají smlouva, nikdy ne dřív. Stájníkem může být každý, lektorem se může stát hráč zaregistrovaný 10 dnů, podkovářem 40 dnů a sedlář vyžaduje 120 dní.
Odměna: Plat
18: Skončit se svým koněm v soutěži mezi 4 nejlepšími
Odměna: Kalorická drť
19: Uložit koně několikrát ke spánku


Číslo v zadání je dvojnásobkem počtu tvých koní. Počítají se všichni tví koně. Můžeš použít růstové body. Není nutné splnit cíl v jeden den.
Odměna: Daphniny vavříny
20: Koupit koně v aukci

Aukce je forma prodeje, kdy kupující zvyšují cenu a vyhrává ten, kdo poslední nabídne nejvyšší cenu před skončením prodeje. Převedení "vyhraného" koně na tvůj účet může pár minut trvat.
Odměna: 300 Equus
21: Pojmenovat jednoho ze svých koní Tip

Vyber si koně, otevři si jeho stránku. Nad jménem vidíš malé kolečko. Klikni na něj a dej koni jméno Tip. Kůň se musí jmenovat Tip, s velkým T
Odměna: Plutův pergamen
22: Umístit jednoho koně alespoň na 10 hodin do boxuumístění do boxu je nutné mít koně registrovaného v jezdeckém centru. Dej ho do boxu na 10 nebo více hodin.

POZOR! Koníka dej do boxu už ráno a pak ho dej dle možnosti na louku, aby se mu vrátila morálka. Nezapomeň koníka vyhřebelcovat, napojit a nakrmit! Více toho za jeden den nestihne.
Odměna: Podkovy FK
23: Chytit 1 UFO


UFO je předmět z obchodu, černého trhu, nebo hromádka Equus, která lítá po obrazovce během hry. Může se objevit na jakékoli stránce a předměty jsou náhodné. Při některých akcích může mít UFO jinou podobu.

Na předmět stačí kliknout a cíl č.23 je splněn.
Odměna: Uzdečka MF
24: Dosáhnout s koněm kladného BLUP


K tomuto úkolu si vyber jednoho tebou odchovaného koníka a trénuj 3 jeho nejlepší disciplíny (zjistíš v genetice koně). BLUP zvyšují i vyhrané soutěže a s rostoucím věkem.BLUP najdeš v záložce Genetika u každého koně. Čísla se aktualizují pokaždé, když kůň zestárne.
Odměna: Mořský koník
25: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+6)
Odměna: Sedlo MK


26: Dosáhnout chovatelské rezervy ...


Chovatelská rezerva znamená, kolik máš Equus (bodů) na tvém účtu. Počítá se účet chovatele (neplést s účtem jezdeckého centra, tyto účty spolu nesouvisí). Je potřeba dosáhnout rezervy o 800 Equus vyšší, než zorvna máš
Odměna: 300 Equus
27: Prodat koně v aukci

Koně nabídni v aukci buď kliknutímna jedno z koleček nad jeho jménem, nebo přes stránku Chov->Prodeje. Aukce trvá vždy 3 dny. Aukci lze zrušit kdykoli, dokud na koně nepřihodí jiný hráč.
Odměna: Kůň s Balíčkem Harmonie


28: Přihlásit se alespoň 10x za posledních 20 dní

Pokud jsi zaregistrovaný méně než 20 dní a hrál/a jsi v této době alespoň 10 dní, pak se ti cíl splní následující den.
Odměna: 30 jablek
29: Koupit sedlo v Obchodě
Odměna: 2 energetické drtě
30: Získat 200 Equus hraním se zvířecím kamarádem

Ke splnění cíle je potřeba mít u koně nebo koní kamarády, kteří dávají Equus. Počítají se Equus získané od všech kamarádů tvých koní.
Odměna: Zlaté ostruhy
31: Umístit se s koněm mezi 3 nejlepšími v závodu

Doporučuji vybrat si nejlépe vytrénovaného koně a přihlásit ho do závodu, pro který nemá dobré předpoklady (pokud má nízký klus, ale vysokou rychlost a cval, ideální jsou závody v klusu, s nízkou výdrží ale dobrým skokem bude kůň úspěšný v překážkovém dostihu atd.)
Odměna: Roh hojnosti
32: Použít poznámkový blokPoznámkový blok najdeš v záložce Komunita -> Soukromá pošta: tam je záložka Můj poznámkový blok.

Stačí je kliknou na text poznámky, napsat cokoli a kliknout na "Uložit", hotovo.
Odměna: 10 tuřínů
33: Prodat 100ks trusu do obchodu

Do obchodu je nutné prodat přesně 100 kusů trusu najednou.
Odměna: 300 Equus
34: Pogratulovat 5 hráčům
Odměna: Kalorická drť
35: Zúčastnit se s koňmi 9 soutěží
Odměna: 3 růstové body
36: Mít určitý počet živých koní

Pro splnění cíle je potřeba mít o 2 živé koně více, než ve chvíli zadání cíle. Koně můžeš koupit nebo odchovat.

Odměna: 500 Equus
37: Najít si ve hře přítele

Žádost o přátelství odešleš na stránce: Komunita - Moji přátelé - Přidat přítele (jména piš správně s velkými a malými písmenky). Přátele si můžeš najít třeba v KecFóru.
Odměna: 10 jablek
38: Poslat Owovi soukromou zprávu s :) v předmětu

Pro:Ow

Předmět: :)


Odměna: 5 energetických drtí
39: Vyprodukovat hříbě pomocí klisny s kladným BLUP

BLUP najdeš v záložce Genetika u svého koně. Pro splnění úkolu musíš mít klisnu, která má BLUP větší než 0 a připustit ji. Nezapomeň, že k porodu musí být klisna ubytovaná v jezdeckém centrua musíš mít 200 Equus na veterináře, jinak hříbě nepřežije, ztratíš karmu a úkol nebude splněný.
Odměna: Mořský koník
40: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+7)
Odměna:Uzdečka na míru
41: Uložit koně několikrát ke spánku

Číslo v zadání odpovídá trojnásobku tvých koní v době zadání úkolu. Počítají se všichni tví koně i spaní po každém růstovém bodu. Není nutné splnit cíl v jeden den.
Odměna: 500 Equus
42: Dosáhnout chovatelské rezervy...

O 2000 vyšší, než máš.
Odměna: 20 tuřínů
43: Přihlásit se 15x za posledních 20 dní

Pokud jsi se v posledích 20 dnech přihlásil/ a na Howrse alespoň 15x (15 dní), cíl bude splněn následující den.
Odměna: Daphniny vyvříny
44: Stát se ředitelem jezdeckého centra

Tím se staneš tak, že si založíš své vlastní jezdecké centrum. To je možné po 20 dnech na Howrse, dříve pouze s použitím Obchodního klíče. Jezdecké centrum si můžeš založit přes nabídku Jezdecké centrum -> Kancelář jezdeckého centra. Doporučuji číst nápovědu pro jezdecká centra, abys věděl/a, jak vybudovat třeba jen malé, ale kvalitní JC. Více se budu jezdeckým centrům věnovat ve speciálních článcích. Pokud se nechceš zatěžovat starostmi s JC, doporučuji založit si ho, ale nic nenakupovat. JC má vlastní účet, nebude tě to tedy nic stát.
Odměna: 5 000 Eguus pro tvé jezdecké centrum
45: Najít tajnou stránku č.1

Je zde: http://www.howrse.cz/ow/2011 :) Stránka se ukáže pouze tehdy, pokud ji máš za úkol najít.
Odměna: 1 diamant


46: Skončit se svým koněm v 5 soutěžích jako poslední

Úkol je těžší, než se zdá. Doporučujivzít nevytrénovaného koně, nebo koně vytrénovaného pouze v jedné dovednosti (výdrž, rychlost, skok nebo chod) a přihlásit ho do co neobtížnějšího závodu. Pokud koník nemá žádné bonusy z boxu, nemá probuzeného mazlíčka, nemá žádné bonusy jezdeckého centra a stejně neprohrává, lze mu "pomoci" snížením jeho zdraví.
Odměna: Nic :))
47: Zcela dokončit trénink koně, kterého jste odchovali

Do splnění cíle se počítají poze dovednosti v kolonce "trénink". Kůň musí být z tvého chovu.

Odměna: 500 Equus
48: Zúčastnit se s konmi 10 soutěží
Odměna: Mořský koník
49: Vyhrát závod

Umístit se s koněm na 1. místě.

Doporučuji vybrat si nejlépe vytrénovaného koně a přihlásit ho do závodu, pro který nemá dobré předpoklady (pokud má nízký klus, ale vysokou rychlost a cval, ideální jsou závody v klusu, s nízkou výdrží ale dobrým skokem bude kůň úspěšný v překážkovém dostihu atd.)
Odměna: Zlaté ostruhy
50: Pozvat do hry nového hráče

To lze provést 3 způssoby. Jdi na stránku Komunita - Pozvat hráče. Tam najdeš odkaz, přes který se mohou hráči zaregistrovat, můžeš odeslat pozvánku emailem, nebo můžeš požádat někoho z kamarádů, aby při registraci uvedl tvoji přezdívku jako tzv. sponzora.

Pro splnění cíle je nutné, aby se hráč do hry zaregistroval. Pozor, tzv. multiúčty (více účtů jednoho hráče) jsou přísně zakázané a kontrolované!
Odměna: 20 tuřínů

51: Mít určitý počet živých koní

Pros splnění cíle je potřeba získat další 4 koně.

Odměna: 30 jablek
52: Chytit 5 UFO
Odměna: To, co najdeš v UFU :)
53: Poslat koně do Nebe

Jsou dva způsoby, jak koně poslat do nebe. Jeden je nechat ho zestárnou a čekat, až přirozeně zemře stářím, u koně staršího 30 let ti to navíc vynese 1 pas, ale trvá to velice dlouho. Rychlejší způsob je koupit si koně ve špatném stavu a nechat ho zemřít špatnou péčí. Ač se to zdá kruté a velice snadné, trvá poměrně dlouho, než se to podaří.
Odměna: Pandořina skříňka

Návod, jak nechat koníka rychle zemřít:

Koně několik dní nekrm a nehřebelcuj nějakou činností mu snižuj energii na minimum, pokus se den koně ukončit co nejpozději (ideálně ve 24:00), nedávej ho spát a nech ho stárnout, během několika stárnutí by měl milý koník zemřít.

(Já bych ho potom oživyla->chudáka XD)
54: Zajistit porod dvojčat

Klisna může porodit dvojčata jedině s Proutkem plodnosti. Ten si musíš koupit za pas či diamanty, nebo vyměnit v Obchodě s jiným hráčem. Proutek plodnosti je také součástí Heřina balíčku.
Odměna: 500 Equus
55: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+10)
Odměna: Sedlo na míru
56: Dosáhnout chovatelské rezervy...

O 10 000 vyšší.
Odměna: 5 růstových bodů
57: Mít alespoň 3 přátele
Odměna: 5 energetických drtí
58: Přihlásit se 18x za posledních 20 dní
Odměna: 5 kalorických drtí
59: Vyhrát 5 závodů

Viz cíl č.49

Odměna: 5 růstových bodů
60: Koupit koně v přímém prodeji
Odměna: 500 Equus
61: Vlastnit nesmrtelného koně

Pokud máš koně s kamanem mudrců, cíl stačí jen odkliknout.
Odměna: 20 jablek
62: Získejte tuřín od přítele

Popros některého z přátel, aby ti poslal tuřín jako dárek.
Odměna: Tuřín od přítele :)
63: Prodat koně alespoň za 1 pas

Jeden z obtížnějších úkolů. Pokud máš ve hře dobrého přítele, můžete si pomoci vzájemným prodejem koní za pas (ten můžeš získat zdarma různými způsoby.
Odměna: Apollonova lyra
64: Získat určitý počet dovedností s koněm, kterého jste odchovali
Odměna: Eolův vítr
65: Mít koně staršího 30ti let

Nepočítají se koně božští. Koně s kamanem mudrců se počítají. Lze použít Morpheovy paže.
Odměna: 5 energetických drtí
66: Zúčastnit se určitého počtu soutěží
Odměna: 7 růstových bodů
67: Získat hraním genetický potenciál +1.20 u dvou říbat, která jsi odchoval/a

Genetický potenciál se hraním získává u hříbat od 6 do 20 měsíců. V tomto úkolu je důležité získat přesně 1,2 bodu potenciálu navíc (oproti genetickému potenciálu právě narozeného hříběti).

Začínajícím chovatelům vřele doporučuji držet se návodů na hříběcí hry.
Odměna: 10 tuřínů


68: Mít určitý počet živých koní

O 6 koní více.
Odměna: 1 000 Equus
69: Odchovat jednorožce

Mladí jednorožci se rodí pouze, pokud je klisna jednorožce kryta hřebcem jednorožce stejného plemene ve správný čas (čas připouštění si nastav v kolonce Reprodukce u své klisny. Při respektování těchto podmínek je šance narození mláděte jednorožce 1:6.
Odměna: Kus oblaku
70: Vyhrát 10 závodů
Odměna: 1 000 Equus
71: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+20)
Odměna: Sedlo na míru
72: Získat chovatelskou rezervu...

O 30 000 vyšší.
Odměna: 50 tuřínů
73: Najít tajnou stránku č.2

Tajná stránka má tvar http://www.howrse.cz/ow/xxx

Místo xxx zadej počet všech živých koní na Howrse (, číslo se stále mění, aktuální počet zjistíš na stránce Komunita - adresáře)
Odměna: 1 pas


74: Chytit 15 UFO
Odměna: Černá orchidej
75: Uložit koně několikrát ke spánku

Číslo v zadání odpovídá 4násobku počtu tvých koní.
Odměna: 1000 Equus
76: Umístit se mezi nejlepšími 500 hráči v celkovém pořadí nebo v žebříčku chovatelů

Nesnadný úkol. Existuje spousta zaručených návodů, jak ovlinit skóre na Howrse, ale skutečný vzorec je tajemstvím.

Pravděpodobně se počítá počet odsouležených dní, počet koní, rezerva, popularita, úspěšnost (kvalita koní, vyhrané závody)...
Odměna: Pandořina skříňka
77: Přihlásit se 18x za posledních 20 dní
Odměna: Daphniny vavříny
78: Přihlásit koně do Grand Prix

Grand PRix je zvláštní soutěž, která není přístupná všem hráčům. Vstupenku je možné najít pouze v Rohu hojnosti.
Odměna: 7 kalorických drtí
79: Porodit hříbě klisnou s BLUP 100

Vaše klisna musí mít BLUP 100, pak ji připusťte, nechte porodit hříbě a je hotovo.
Odměna: Mořský koník
80: Vlastnit Pegase
Odměna: 1000 Equus
81: Dosáhnout určitého počtu odsloužených dní (+30)
Odměna: Boreinova lonž
82: Vyhrát 30 závodů
Odměna: kočka
83: Mít určitý počet koní ve svém jezdeckém centru
Odměna: sprcha
84: Výroba hnojiva

Hnojivo se vyrábí v jezdeckém centru. K výrobě jednoho hnojiva je potřeba 25 ks trusu, který je nutné nakoupit v Obchodě jezdeckého cetra (pokud není, prodej trus ze svého inventáře v chovatelském obchodě ;) ). Přejdi na stránku s loukami tvého JC a klikni na Vyrábět hnůj.
Odměna: 10 kusů hnojiva
85: Získat určitý počet dovedností s koněm, kterého jste odchovali
Odměna: Uzdečka na míru
86: Získat určitý počet umístění ve 3 nejlepších soutěžích s koňmi, které jste odchovali

Žebříček soutěží najdeš na stránce: Pořadí - Jezdecká centra - Zobrazit výsledky nejlepších závodů
Odměna: Pes
87: Najděte jeden růstový bod po probuzení koně
Odměna: 5 růstových bodů
88: Navrhnout výměnu
Odměna: Daphniny vavříny
89: Zúčastnit se se svými koni 200 soutěží
Odměna: Zlaté ostruhy
90: Otevřením Rohu hojnosti najít Roh hojnosti
Odměna: Nalezený Roh hojnosti + jeden navíc
91: Kupte koně staršího 25 let s 0 dovednostmiPozn.: Funguje to i s oslíky ;)
Odměna: Drak
92: Mít určitý počet koní

O 10 více


Odměna: Plutův pergamen
93: Vyhrajte 1 Equus v soutěži

Výhry se odvíjejí od kvality soutěže, takže i za 5. místo v lehké soutěži může kůň získat 2 a více Equus. Vyber si koně bez dovedností, pokud možno mu ještě sniž zdraví a přihlašuj ho do nejhorších možných soutěží.
Odměna: 2000 Equus


94: Získejte Pandořinu skříňku ve výměnách
Odměna: Černá orchidej
95: Najděte deku pod sedlo, bič a přikrývku s jedním a tím samým koněmNejrychlejší způsob je hledat s koněm, který už 2 ze 3 věcí má, cíl se počítá i v případě, že po zadání cíle najde kůň jen poslední věc.
Odměna: 100% morálky pro všechny vaše koně
96: Dejte jablko koni narozenému 06.04.2011

HOwrse.cz bylo spuštěno 5.4.2011, tudíž takového koně bude mít pravděpodobně jeden z nejstarších hráčů na Howrse a takového najdeme podle tabulky "služební věk".
Odměna: Heliúv paprsek
97: Odchovejte hříbě určitého plemene

Nejméně oblíbené plemeno na Howrse :D

Stačí připustit klisnu jakéhokoli plemene čistokrevným hřebcem daného plemen. Hříbě nebude čistokrevné, ale plemeno zdědí po otci a cíl bude splněn.
Odměna: 50 tuřínů
98: Dosáhnout chovatelské rezervy končící na 3333
Odměna: 10 růstových bodů
99: Vyhrajte 10 soutěží s přímým potomkem Ouranose a Gaïi (nesmí to být speciální ani božský kůň)Máš stále ještě svého prvního koně? ;)
Odměna: Philotino pohlazení
100: Najít tajnou stránku č.3

http://www.howrse.cz/ow/xxx

Za xxx dosaď ID** hráče, který včera vyhrál nejvíce soutěží*

*Hráče najdeš přes žebříček chovatelů

** ID je číslo hráče, které najdeš na konci URL adresy jeho profilu
Odměna: 10 diamantů 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

слушать джанго лучши

GordonGab,29. 9. 2023 23:47

Renowned porn videos https://trahat.top/ on the purlieus on owner views. Look popular porn xx owing free, guard porn online and add esteem to the videos so that other users can observe popular porn online in virtuous supremacy hd and utmost hd.

бесплатная музыка mp3 dj

Desmondtiz,29. 9. 2023 23:14

Hello and welcome, this is the rather best https://es.ebuca.cc/ shagging tube in the express world. It's not well-deserved a simple tube, anyway – it's a porn movies search engine that lets you access some of the hottest clips from all enclosing the world. You can watch both masterly and dilettante erotica on here. All the genres and niches you can think of, all the hot hardcore pornstars, everything and the whole world is on here. You can stream all things you want to with no limitations whatsoever. Constantly updates, sweeping database and some of the fastest servers in the earth – you won't shortly forget the experience you had on our XXX tube.

приколы под музыку 2019 г&

Desmondtiz,29. 9. 2023 18:41

Hello and entitled, this is the absolutely best https://ja.ebuca.cc/ sexual congress tube in the entire world. It's not equitable a direct tube, anyway – it's a porn movies search engine that lets you access some of the hottest clips from all all over the world. You can take care of both professional and amateur erotica on here. All the genres and niches you can think of, all the ardent hardcore pornstars, the whole kit and the whole world is on here. You can spurt everything you appetite to with no limitations whatsoever. Regularly updates, sweeping database and some of the fastest servers in the earth – you won't soon forget the familiarity you had on our XXX tube.

скачать музыку рэп ли

GordonGab,29. 9. 2023 15:25

Approved porn videos https://tr.trahat.top/ on the situate on owner views. Look celebrated porn xx owing unfetter, safeguard porn online and sum esteem to the videos so that other users can watch lay porn online in kind calibre hd and utmost hd.

крис риа лучшие песни

GordonGab,29. 9. 2023 11:36

Popular porn videos https://en.trahat.top/ on the situate on buyer views. Look in vogue porn xx pro free, watch porn online and enlarge stylishness to the videos so that other users can observe lay porn online in wholesome calibre hd and utmost hd.

лета смотреть порно

RobertAnero,29. 9. 2023 6:39

Porn video https://uk.davalka.cc/ online for free

Exploring the Miraculous of Dating: Connections, Advancement, and Idea

CharlesHor,29. 9. 2023 4:18

Dating is a go abroad that encompasses the enchanting of vulnerable ally, slighting rise, and alluring discoveries. It is a process through which individuals explore maudlin possibilities, getting to be acquainted with each other on a deeper level. Dating allows people to allowance experiences, exchange ideas, and design deep connections.
https://metformine.info

In the realm of dating, whole encounters a different kind of emotions. There's the exhilaration of get-together someone new, the presentiment of a basic fixture, and the thrill of discovering stale interests and shared values. It is a stretch of vulnerability and self-discovery as individuals public themselves up to the potentiality of rapture and companionship.
https://apts-for-you.com

Effectual communication lies at the essence of dating, facilitating sympathy and consistency between two people. It involves active listening, up expression, and empathy, creating a gap representing authentic dialogue. Thoroughly communication, individuals can enquire into their compatibility, exchange thoughts and dreams, and develop intensify a bottom of trust.

смотреть порно домаш

RobertAnero,29. 9. 2023 4:08

Porn video https://de.davalka.cc/ online for free

домашнее порно в колг

RobertAnero,29. 9. 2023 2:51

Porn video https://en.davalka.cc/ online for free

смотреть русское пор

RobertAnero,28. 9. 2023 17:36

Porn video https://it.davalka.cc/ online for free

смотреть старые порн

RobertAnero,28. 9. 2023 17:12

Porn video https://de.davalka.cc/ online for free

порно онлайн смотрет

RobertAnero,28. 9. 2023 15:35

Porn video https://es.davalka.cc/ online for free

русский сексуальный

RobertAnero,28. 9. 2023 15:04

Porn video https://hi.davalka.cc/ online for free

гей порно молодые рус

RobertAnero,28. 9. 2023 11:24

Porn video https://en.davalka.cc/ online for free

скачать бесплатно по

RobertAnero,28. 9. 2023 8:50

Porn video https://tr.davalka.cc/ online for free

порно анал черный чле

RobertAnero,28. 9. 2023 7:48

Porn video https://en.davalka.cc/ online for free

скачать порно против

RobertAnero,27. 9. 2023 23:36

Porn video https://en.davalka.cc/ online for free

порно девушки с вагин

RobertAnero,27. 9. 2023 21:10

Porn video https://ja.davalka.cc/ online for free

порно большее члены б

RobertAnero,27. 9. 2023 20:38

Porn video https://hi.davalka.cc/ online for free

very good

DavidVox,27. 9. 2023 19:23

interesting post